Четвер, 13.12.2018
Старобабанівська загальноосвітня
школа І-ІІІ ступенів


"Після хліба найважливіше для народу — школа"         Ж. Дантон

Шкільні новини
Що за вікном?
Друзі сайту


Освітній портал

”ПедПреса”"
ПОДІЛИСЬ
Форма входу
Головна » 2018 » Жовтень » 4 » Першість школи з легкої атлетики
10:57
Першість школи з легкої атлетики

       02 жовтня відбулася першість школи з легкої атлетики  серед команд учнів 5 – 11 класів. Змагання проводилися з метою  подальшого розвитку фізкультурно – оздоровчої та масової роботи, а також виявлення найспритніших спортсменів школи.
       У командному заліку серед учнів 5 – 8 класів:
І місце – 5 клас набравши 271 бал;
ІІ місце – 8 клас – 246 балів;
ІІІ місце – 7 клас - 235 балів;
ІV місце – 6 клас – 227 балів;
серед учнів 9 – 11 класів: 
І місце – 10 клас набравши 203 бали;
ІІ місце – 9 клас – 191 бал;
ІІІ місце – 11 клас - 187 балів.
Переможці та призери змагань 5 – 8 класи:
у бігу на 30 м серед юнаків та дівчат:
І місце – Уманець Кіріл (7 клас); Діденко Віталіна (5 клас); Сінькевич Вероніка (7 кл.);
ІІ місце – Кравчук Максим (6 клас); Вахоцька Софія (6 клас);
ІІІ місце – Сурков Вадим (7 клас); Бондаренко Валерій (5 клас); Комісар Ліза (6 клас).
Стрибок у довжину з місця серед юнаків та дівчат:
І місце – Бондаренко Максим (8 клас); Кривдюк Анастасія (8 клас);
ІІ місце – Соболенко Влад (8 клас); Діденко Віталіна (5 клас);
ІІІ місце – Яленко Іван – (6 клас); Коваленко Анна (8 клас). 
Стрибок у довжину з розбігу серед юнаків та дівчат:
І місце – Соболенко Влад (8 клас); Соболенко Поліна (5 клас);
ІІ місце – Попик Руслан (8 клас); Сінькевич Вероніка (7 клас);
ІІІ місце – Уманець Кіріл (7 клас); Ямковенко Тетяна (8 клас). 
Метання малого м’яча на дальність:
І місце – Одінцов Даніл (5 клас); Коваленко Анна (8 клас);
ІІ місце – Уманець Кіріл (7 клас); Сінькевич Каміла (5 клас);
ІІІ місце - Кравчук Максим (6 клас); Комісар Ліза (6 клас).
 Переможці та призери змагань 9 – 11 класи:
у бігу на 60 м серед юнаків та дівчат:
І місце – Усик Богдан  (10 клас); Гавришко Діана  (10 клас);
ІІ місце – Суковач Володимир (10 клас); Кочергін Єлизавета (9 клас);
ІІІ місце – Гончарук Максим (10 кл.); Адаменко Владислав (9 кл.); 
                  Кривдюк Анастасія (8 кл.).
Стрибок у довжину з місця серед юнаків та дівчат:
І місце – Усик Богдан  (10 клас); Козин Валерія  (10 клас);
ІІ місце – Суковач Володимир (10 клас); Кочергін Єлизавета (9 клас);
ІІІ місце – Гром Дмитро (11 клас); Сігуля Валерія (11 клас).
Стрибок у довжину з розбігу серед юнаків та дівчат:
І місце – Гром Дмитро (11 клас); Козин Валерія  (10 клас);
ІІ місце – Усик Богдан (10 клас); Кочергін Єлизавета (9 клас);
ІІІ місце – Гончарук Максим (10 клас); Сігуля Валерія (11 клас);
                  Комісар Анастасія (10 клас).
Метання малого м’яча на дальність:
І місце – Усик Богдан  (10 клас); Козин Валерія  (10 клас);
ІІ місце – Суковач Володимир (10 клас); Кочергін Єлизавета (9 клас);
ІІІ місце – Адаменко Владислав (9 кл.); Сігуля Валерія (11 клас).

Вітаємо всіх учасників та бажаємо подальших перемог.

  

  

  

  

  

  

 

Переглядів: 53 | Додав: teach | Рейтинг: 1.0/1
Що у нас на годиннику?
Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
"ВЕСЕЛА ДІТВОРА"
АНСАМБЛЬ"ЗОРЯНИЦЯ"
Пошук
Календар свят і подій
Архів
Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz